Компанія «БАЛТЕХ СЕРВІС» заснована у 2012 році. Мета компанії — надання технічного сервісу інженерних систем у стандартах, традиціях та культурі обслуговування, прийнятих у Європі.

Основні напрямки обслуговування компанії:

Для якісного та оперативного обслуговування Клієнтів працює цілодобовий call-центр компанії.

Для роботи з базою даних заявок створено програмне забезпечення – найважливіший інструмент нашої компанії, за допомогою якого ми можемо контролювати весь процес – від реєстрації, розподілу, виконання завдань до надання звіту щодо робіт та їх аналізу. Також є можливість надати модуль програми Клієнту для контролю та оперативного управління поставлених завдань.

За цей час нам вдалося зібрати команду зі справжніх професіоналів своєї справи.
Регулярні внутрішні тренінги за новими методами та інноваціями, семінари, курси сприяють впровадженню новітніх технологій та систем. Для реалізації цих цілей налагоджено консультаційну лінію обміну досвідом із сервісними компаніями Литви та Латвії.

Компанія працює лише у правовому полі, згідно з чинними законами України. У компанії впроваджено систему якості за Європейським модулем контролю процесів та виконання робіт.

Для оперативного та максимально продуктивного реагування на потребу Клієнта укладено контракти з нашими партнерами — підрядниками, які гарантують наявність та постачання необхідного матеріалу (обумовлений zip-запас знаходиться у кожного постачальника), інструменту, а також надання «вузькопрофільних» послуг у найкоротший термін.

Наявність автомобільного парку для аварійних бригад гарантує прибуття на аварійну заявку до 4 годин цілодобово.

Компанія «БАЛТЕХ СЕРВІС» приділяє особливу увагу навчанню та проходженню необхідних тренінгів, інструктажів з охорони праці, а також усіх необхідних допусків на спеціалізовані роботи.

Компанія розширює свої компетенції та зони обслуговування для того, щоб вирішити всі можливі проблеми замовника та гарантувати результат. З 2014 року було створено відділ проектування. Освоєно напрямок з обслуговування Індивідуальних Теплових Пунктів (ІТП), ми надаємо повний перелік послуг від підбору обладнання та монтажу до обслуговування та подання звітів.

Завдання відділу автоматики — якісна та надійна автоматизація та керування електрообладнанням на об’єкті Клієнта, проведення систематичних регламентів та профілактичних робіт автоматики, модернізація обладнання.

Наслідуючи загальносвітову тенденцію, компанія «БАЛТЕХ СЕРВІС» приділяє особливу увагу показанням енергоефективності.

Проведено низку розрахунків та робіт з оптимізації споживання холодної та гарячої води на об’єктах Замовника. Змонтовано понад 20 систем під різні обсяги споживання. Системи рекуперації від контуру фреону. Відбувається відбір тепла від холодильних середньотемпературних централей для нагрівання води систем гарячого водопостачання будівлі, що дозволяє відмовитися від нагрівання води за допомогою котлів або подач її від міської тепломережі навіть у зимовий час, що значно допомагає заощадити витрати.

Впроваджена Автоматична Система Комерційного Обліку Електроенергії. Система дозволяє отримувати всі дані щодо енергоспоживання підприємства, що дає можливість для аналізу та ефективного управління таким ресурсом як електроенергія.

Компанією розроблено та реалізовано проект з очищення повітря озоновою установкою. Що дозволяє застосовувати в системах рекуперації витяжне повітря з виробничих зон, зменшуючи тим самим енерговитрати на підготовку припливного повітря для повітрообміну всередині приміщень.

На сьогоднішній день «БАЛТЕХ СЕРВІС» це сформована команда технічних професіоналів своєї спеціалізації, готових виконати інженерні завдання будь-якої складності в найкоротші терміни з найкращою якістю.