Каналізаційні мережі

У більшості випадків питання про обслуговування каналізаційних мереж будівлі порушується у випадку, коли неприємну ситуацію (прорив труб, засмічення, зупинка насосів та інше) вже попередити неможливо і необхідно вживати термінових заходів щодо її усунення.

Система внутрішньої каналізації, яка на перший погляд не таїть жодних загроз та небезпек, може принести масу неприємних сюрпризів, здатних зіпсувати не лише майно компанії, а й її репутацію.

Банальне засмічення труби унеможливлює повноцінне використання всіх елементів систем водопостачання та водовідведення, якщо для офісного центру це проста неприємність, то простої на виробництві, що споживає воду, обертаються збитками.

Наслідком засмічення може стати прорив трубопроводу. Якщо засмічується стічна труба і нечистоти потрапляють у житлові, господарські, торговельні приміщення, збитки не обмежуються вмістом приміщень — також буде необхідний далеко не косметичний ремонт будівлі.

Частими трапляються випадки, коли після аварії неможливо додзвонитися до аварійної служби (особливо в нічний час), або обіцяний час реакції досягає 24 годин, а за терміновий виїзд стягується непомірна плата.

Вирішенням більшості проблем, пов’язаних з обслуговуванням каналізаційних мереж, може стати співпраця з БАЛТЕХ СЕРВІС. Ми гарантуємо прибуття бригади для ліквідації аварійної ситуації у строки, що не перевищують 4 години. Великий досвід наших співробітників у наявності професійного обладнання дозволяє вирішити навіть найскладніші проблеми.

Комплекс заходів з технічного обслуговування, а також планове профілактичне прочищення трубопроводу дозволяють уникнути поломок обладнання та засорів каналізації:

  • промивання, прочищення та усунення засорів у системі каналізації (труби діаметром 25 – 160 мм);
  • ремонт каналізаційних комунікацій у будинках та на об’єктах приватної нерухомості;
  • усунення протікань у системі трубопроводу, їх заміна за необхідності;
    ущільнення згонів у каналізаційній мережі;
  • ремонт та заміна запірної арматури;
  • ремонт та заміна на нові окремих елементів та вузлів господарсько-побутової та зливової каналізації, внутрішньої та зовнішньої системи водопостачання;
  • прочищення внутрішньої поверхні труб зливової каналізації;
  • проведення зварювальних робіт з обслуговування каналізаційних мереж трубопроводу.